SEO

Kelime Anlamı olarak SEO için Arama Motoru Optimizasyonu (Search Engine Optimization) dense de, son gelişmeler ile birlikte işin içine UX Kullanıcı Deneyimi de girmiştir. Geleneksel SEO Stratejileri dışında, alternatif Sosyal Medya Projeleri de üreterek markanızı doğru konumlandırır.

Hedef kitle analizi yaparak, tamamen sonuç odaklı çalışan SEO çalışması yaptığınızda, anlık olarak analiz ve raporlama kaynakları ile hedefinize doğrudan odaklanırsınız. SEO Geleceği olarak bilinen Mobil SEO ‘da dönüşüm oranlarınızı arttırmak adına testler yapar, raporlar hazırlar ve sizlere daima yenilikçi çözümler üreterek, sitenizin geleceğini hedefinize konumlandırır.


home_interactive_offer_list_1

SEO AŞAMALARI

Anahtar Kelime Analizi ve Araştırması Teknik Açıdan Web Sitesinin Denetimi ve Değerlendirilmesi Site içi SEO Çalışmaları İçerik Geliştirme ve Makale Organizasyonu Sosyal Medya Entegrasyonları ve Sosyal Link İnşası Yerel SEO Stratejileri Harita Entegrasyonları ve Kalıcı Bağlantılar Oluşturma E-ticaret, SEO Stratejileri (Ürün Bazlı Gelişmiş SEO) Kullanıcı Deneyimi ve Optimizasyonları

home_interactive_offer_list_2

SEO

Link İnşası ve SSL Optimizasyonu Gelişmiş Yüksek Seviye Raporlama Güncellemeleri önceden analiz edebilme ve optimizasyonlar Mobil SEO, Mobil Site Geliştirme Çözümleri Kullanıcı ve Sepet Analizi ROI Hesaplama (Yatırım Getirisi Hesaplama) ve Geliştirme Isı Haritası ile Dönüşüme Katkı sağlama A / B testleri ile kullanıcıları deneyimine katkıda bulunma Sosyal Medya Stratejileri ile güçlü sosyal link çözümler.

home_interactive_offer_list_3

SEO

Çoklu dillerdeki SEO başarısı da etkili bir Dijital Performans Ajansı olduğunu göstermektedir. Sitenizin Arama Motorlarında yükselmesini ve markanızın PR değerini arttırmak istiyorsanız sizler için ekibimiz daima hazırdır.

HİÇ ÇEKİNMEYİN!

Fiyatlar ve aklınıza takılan sorular için bizimle çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.Sizin sorularınızı yanıtlamaktan, büyük memnuniyet duyarız.